Contacteaza-ne: 0771 079 952

Cariere

DIRECTOR VANZARI

Responsabilitati:

  • Participa la elaborarea strategiei de vanzari si are responsabilitatea de a o implementa, impreuna cu echipa de vanzari
  • Raspunde de atingerea obiectivelor de vanzari solicitate de companie
  • Raspunde de intretinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu partenerii existenti si identifica potentiali clienti
  • Planifica, conduce, coordoneaza, controleaza, evalueaza si ia decizii in ceea ce priveste activitatea echipei de vanzari
  • Identifica oportunitatile si propune planuri de dezvoltare

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate
  • Abilitati de operare PC: Microsoft Office
  • Experienta in vanzari intr-o pozitie similara
  • Abilitati excelente de comunicare, negociere si vanzare; capacitatea de analiza
  • Cunostinte, abilitati si competente in Leadership
  • Orientare catre atingerea obiectivelor si dezvoltarea companiei
  • Spirit de organizare si proactivitate; Persoana energica, flexibila
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara
  • Permis de conducere, B

Beneficii:

  • Salariu fix si bonusuri in functie de performantele indeplinirii obiectivelor
  • Abonament medical la o clinica privata
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Planuri de formare si dezvoltare personala, pentru atingerea obiectivelor profesionale
  • Laptop, telefon mobil

CONSILIER VANZARI

  • Consilierea clientilor si efectuarea procesului de vanzare; promovarea produselor companiei
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti si contributie la realizarea obiectivelor de vanzari semestriale
  • Respectarea cerintelor cu privire la aranjarea colectiilor de produse
  • Administrarea comenzilor on-line
  • Implementarea sarcinilor trasate de seful superior

Cerinte:

  • Abilitati de comunicare si relationare cu clientii/colegii
  • Capacitatea de a lucra intr-un mediu de lucru dinamic, cu sarcini multiple, ce necesita prioritizare
  • Spirit organizatoric, atentie pentru detalii, atitudine pozitiva, initiativa, flexibilitate
  • Constituie avantaj cunoasterea limbii engleze
  • Cunostinte de operare PC ( Word, Excel, Outlook)

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv format din salariu fix + bonus in functie de performanta
  • Contract incheiat pe durata nedeterminata
  • Program de lucru fix și plata orelor suplimentare
  • Planuri de formare adaptate fiecarui angajat in parte, pentru atingerea obiectivelor profesionale
  • Perspective de dezvoltare profesionala

OPERATOR COMENZI MAGAZIN ONLINE

  • Procesarea comenzilor plasate prin magazinul online
  • Pregatirea comenzilor pentru expeditie si emitere facturi si awb-uri in baza comenzilor primite
  • Furnizarea informatiilor solicitate de clienti telefonic/e-mail
  • Mentine legatura cu diversi parteneri, colaboratori in vederea indeplinirii obiectivelor / sarcinilor
  • Procesarea retururilor conform procedurilor
  • Colaborarea cu echipele din magazine pentru o buna desfasurare a activitatii
  • Receptionare marfa primita de la furnizori, prin verificare calitatativa si cantitativa a produselor

Cerinte:

  • Studii medii/superioare
  • Cunostinte medii/avansate de operare PC si utilizare pachet Microsoft Office ( Word, Excel )
  • Bune abilitati de comunicare, organizare, capacitatea de a prioritiza sarcinile, gandire logica
  • Spirit de observatie si atentie la detalii
  • Dorinta de cunoastere, responsabil(a), cu initiativa
  • Orientare catre client, abilitati de identificare a nevoilor si solicitarilor clientilor

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv format din salariu fix + bonuri de masa
  • Program de lucru: Luni-Vineri, orele 10:00-18:00
  • Preturi preferentiale pentru produsele comercializate